ПН-ПТ: 09:00-18:00 (Київ)
Київ/Одеса (Україна):+38-098-887-05-49
Лос-Анджелес (США): +1-323-672-34-27

Ваша заявка успешно отправлена. Мы свяжемся с
Вами в ближайшее время.

TikTok швидко і грунтовно утвердився в свідомості людей як платформа, що задає тренди. В тому числі музичні. Що робити, якщо ви почули цікаву музику і хочете її завантажити? Давайте розберемося, як це зробити.

Завантажте аудіо з Tiktok за посиланням на свій телефон, комп’ютер або планшет


Найпростіше скопіювати посилання на відео і вставити його на спеціальний сайт для завантаження звуків з TikTok.
Процедура:

  1. Скопіюйте посилання на відео з музикою, яка вас цікавить
  1. Перейдіть на будь-який із сайтів, вставте скопійоване посилання в спеціальне поле та дотримуйтесь інструкцій із сайту:

qload.info

ssstik.io

Завантажуйте музику з Tik Tok через бота Telegram

За аналогією із завантаженням музики через сайт, ви також можете завантажити музику через бота Telegram. Процедура та ж: скопіюйте посилання відповідно до інструкцій вище, перейдіть до бота Telegram і дотримуйтесь інструкцій. Приклади ботів: 

ttsavebot

tik_api_bot

Знайдіть назву треку в додатку Tiktok і завантажте через сайт

Якщо у відео звучить популярна музика, сама програма відобразить її назву. Для цього клацніть по значку музики внизу зліва, у вікні знайдіть потрібну назву.

Цю назву можна ввести в будь-який потоковий сервіс або завантажити на пристрої з будь-якого джерела завантаження музики.

Розпізнайте пісню з TikTok і збережіть її на iPhone, Android або Windows

Для пошуку музики потрібні два пристрої. На одному запускаємо потрібне відео з TikTok, на другому додаток Shazam або аналоги. Shazam знайде потрібну музику, і її можна завантажити на будь-який пристрій.

Вивантажте звук з відео за допомогою програми

Для цього методу вам потрібно завантажити відео (як завантажити відео з tiktok) і конвертувати його в аудіо за допомогою програми Timbre для Android.

Висновок

Ми розглянули п’ять найпопулярніших варіантів завантаження музики та звуку з Tik Tok. Існує багато сервісів і способів додати пісню, яка вам подобається, до свого списку відтворення. Якщо ви знаєте інші варіанти, то пишіть в коментарях.

Rating / 5.


About the author - Карина Ким