🇺🇦 Ми працюємо: ПН-ПТ: 09:00-18:00 (Київ) Telegram Viber WhatsApp
Київ / Одеса (Україна):+38-098-887-05-49

Маркетингові інструменти для просування будівельного бізнесу

Інструмент Мінімальна ціна ($/місяць) Максимальна ціна ($/місяць) Охоплення Ефективність Опис Вартість ліда ($/місяць)
Контекстна реклама в Google Ads 300 8000 Широкий Висока Реклама в пошуку Google з використанням ключових слів. 11 — 37
Реклама в соціальних мережах (Facebook, Instagram) 350 10000 Широкий Середня Таргетована реклама для залучення цільової аудиторії. 7 — 30
SEO оптимізація 350 4000 Широкий Середня Оптимізація сайту для поліпшення позицій у пошукових результатах. 15 — 44
Зовнішня реклама 200 10000 Локальний Середня Розміщення реклами на білбордах і важливих точках міста. 19 — 56
Реклама в друкованих ЗМІ 300 5000 Локальний Середня Розміщення реклами в газетах і журналах. 30 — 93
Участь у виставках і ярмарках 500 5000 Локальний Висока Просування на спеціалізованих заходах. 37 — 148

Контекстна реклама будівельних сайтів у Google Ads

Контекстна реклама для будівельних сайтів у Google Ads - це ефективний спосіб залучення потенційних клієнтів і збільшення видимості вашого бізнесу в пошуковій видачі Google. Цей вид реклами підходить для будівельних компаній, майстрів на всі руки, архітекторів і дизайнерів, які хочуть залучати замовників онлайн. Ось деякі важливі аспекти контекстної реклами для будівельних сайтів:

 1. Види контекстної реклами:
 • Пошукова реклама: Ваші оголошення з'являються в результатах пошуку Google, коли користувачі вводять ключові слова, пов'язані з вашим бізнесом.
 • Контекстно-медійна реклама: Ваші банери та текстові оголошення відображаються на сайтах і в додатках, включно з сайтами про будівництво та дизайн.
 • Торгова реклама: для будівельних інтернет-магазинів
 1. ВартістьВартість контекстної реклами залежить від багатьох чинників, включно з конкуренцією на ринку ключових слів, регіоном, у якому ви хочете розміщувати оголошення, і якістю вашої рекламної кампанії. Ви оплачуєте тільки за кліки за вашими оголошеннями (CPC - Cost Per Click), і вартість може варіюватися від кількох центів до доларів за клік.
 2. Кому підходить:
 • Будівельні компанії, що надають послуги будівництва, ремонту, реставрації та дизайну інтер'єрів.
 • Фахівці з ремонту та обслуговування житлових і комерційних об'єктів.
 • Дизайнери інтер'єрів, архітектори та компанії, що пропонують послуги з проєктування.
 • Виробники та продавці будівельних матеріалів і обладнання.

Для успішної контекстної реклами важливо правильно вибрати ключові слова, налаштувати таргетування за регіоном, створити привабливі оголошення та відстежувати результати. Важливо також оптимізувати кампанію з часом, щоб покращувати її ефективність і отримувати кращий ROI (Return on Investment). Рекомендується звернутися до професіоналів у сфері інтернет-маркетингу або агентства з контекстної реклами, щоб отримати найкращі результати від вашої кампанії.

Наше портфоліо з просування будівельних сайтів:

Детальніше про послугу реклами будівельних компаній тут

Реклама в соціальних мережах (Facebook, Instagram) для будівельних компаній

Реклама в соціальних мережах, таких як Facebook та Instagram, може бути ефективним інструментом для будівельних компаній. Ось кілька основних моментів і рекомендацій щодо реклами в соціальних мережах для цієї галузі:

 1. Цільова аудиторія: Визначте, кого ви хочете залучити як клієнтів. Чи можете ви працювати з приватними замовниками, бізнесами або обома? Врахуйте вік, інтереси, місце розташування та інші параметри вашої цільової аудиторії.
 2. Візуальне представлення: Фотографії та відеоролики важливі для будівельних компаній. Покажіть свої проекти, якість робіт і задоволених клієнтів. Instagram, як візуальна платформа, особливо підходить для таких матеріалів.
 3. Активна участь: Ваші акаунти в соціальних мережах мають бути активними. Регулярно публікуйте новини, оновлення та корисні поради з будівництва. Відповідайте на коментарі та повідомлення від клієнтів.
 4. Рекламні кампанії: Використовуйте можливості цільової реклами у Facebook та Instagram. Ви можете вибирати цільову аудиторію, визначати бюджет і вимірювати результати кампаній. Рекламні формати включають в себе фото, відео, каруселі та багато інших.
 5. Відгуки та рекомендації: Підтримуйте розділ із відгуками та рекомендаціями. Задоволені клієнти можуть стати найкращою рекламою для вас.
 6. Сезонність: Врахуйте сезонні коливання в будівельній галузі. Адаптуйте свої рекламні кампанії залежно від пори року та актуальних потреб.
 7. Слідкуйте за конкурентами: Вивчайте, які будівельні компанії успішно використовують соціальні мережі. Це може дати вам ідеї для своїх кампаній.
 8. Аналітика: Оцінюйте результати ваших рекламних кампаній за допомогою аналітики. Оптимізуйте стратегію на основі отриманих даних.

Ціна реклами в соціальних мережах залежить від багатьох факторів, включно з обраною аудиторією, бюджетом і тривалістю кампанії. Рекомендується консультуватися з професіоналами у сфері соціального маркетингу або агентствами з інтернет-реклами для розроблення найкращої стратегії та оптимізації ваших ресурсів.

SEO просування будівельних сайтів у Гугл

SEO просування будівельних сайтів у Google може різнитися за цінами в різних містах України залежно від конкуренції на ринку, географічної області, розміру вашого сайту та інших чинників. Основні особливості та фактори, які можуть впливати на ціни та успішність SEO просування будівельних сайтів, містять у собі таке:

 1. КонкуренціяЯкщо у вашому місті багато будівельних компаній і сайтів, конкуренція за високі позиції в пошуковій видачі буде вищою. Це може вплинути на вартість SEO робіт.
 2. Регіон: Ціни на SEO можуть відрізнятися в різних містах і областях України. У великих містах, таких як Київ, Харків, Львів, конкуренція і вартість послуг можуть бути вищими.
 3. Розмір сайтуЧим більше сторінок і контенту на вашому сайті, тим більше роботи потрібно для SEO оптимізації. Це може впливати на ціну.
 4. Цілі та очікуванняЯкщо ви хочете досягти високих позицій у пошуковій видачі для конкретних ключових фраз або регіонів, це може потребувати додаткових зусиль і ресурсів.
 5. Технічні аспекти: Технічна оптимізація сайту, поліпшення швидкості завантаження, мобільної версії та інші технічні аспекти можуть впливати на ціну й успішність SEO.
 6. Зміст і якість: Якісне контентне наповнення сайту та створення інформативних, унікальних матеріалів може підвищити ефективність SEO.
 7. Аналіз конкурентів: Вивчення конкурентів і визначення їхньої стратегії SEO може потребувати додаткових ресурсів.

Ціни на SEO послуги для будівельних сайтів можуть варіюватися від декількох сотень до декількох тисяч доларів на місяць залежно від усіх перерахованих вище факторів. Рекомендується звернутися до фахівців або агентств з SEO, щоб отримати конкретну оцінку вартості та розробити індивідуальну стратегію просування для вашого сайту.

Зовнішня реклама будівельних кампаній

 • Білборди: Розмістіть білборди з вашою рекламою на видних місцях у місті. Вибирайте локації, близькі до будмайданчиків або житлових районів, де потенційні клієнти можуть бачити вашу рекламу.
 • Банери та вивіскиРозміщуйте банери та вивіски з інформацією про вашу компанію та контактами на будівельних об'єктах, а також на будівлях і вулицях міста.
 • Транспортні засоби: Облагороджуйте вантажівки та транспортні засоби вашої компанії рекламою. Це може привернути увагу на шляху до робіт.
 • Публічні оголошення: Використовуйте публічні дошки оголошень і рекламні стенди в місті для розміщення інформації про ваші послуги.

Реклама в друкованих ЗМІ для будівельних кампаній

 • Реклама в газетах і журналахРозміщуйте рекламу про вашу компанію в місцевих або галузевих друкованих виданнях. Це може допомогти привернути увагу більш старшої аудиторії.
 • Прес-релізи та статті: Публікуйте пресрелізи про ваші проєкти та статті, що демонструють вашу експертизу в будівництві.

Участь у виставках і ярмарках будівельних кампаній

 • Будівельні виставки: Беріть участь у будівельних виставках і ярмарках, де ви можете продемонструвати свої роботи, новітні технології та послуги. Це чудова можливість для привернення уваги потенційних клієнтів і партнерів.
 • Презентації та демонстрації: На виставках ви можете проводити презентації та демонстрації ваших будівельних проєктів і рішень, що допоможе переконати потенційних клієнтів у якості вашої роботи.
 • Мережеве спілкуванняВиставки також надають можливість для мережевого спілкування та встановлення контактів з іншими учасниками галузі.

Висновки

Щоб почати з рекламою, важливо:

 • Визначити мету кампанії: що ви хочете досягти (збільшення продажів, збільшення відвідуваності сайту, підвищення впізнаваності бренду тощо).
 • Визначити цільову аудиторію: хто ваші потенційні клієнти і які вони мають інтереси.
 • Визначити бюджет: скільки ви готові витратити на рекламу.
 • Вибрати відповідні види реклами, які відповідають вашим цілям і бюджету.
 • Створити якісний контент і рекламні матеріали.
 • Відстежувати й аналізувати результати кампанії та вносити корективи.

Що стосується вартості, вона залежить від безлічі чинників, включно з видами реклами, регіоном, конкуренцією та іншими параметрами. Агентство StarMarketing може провести аналіз і надати вам конкретні ціни та рекомендації залежно від ваших потреб.


Про автора - Вадим Стеблінський

Українська