Ми пропонуємо наступні види просування в Instagram:

 • Таргетована реклама в Instagram: від 24900 грн/місяць
 • Створення, налаштування та оформлення бізнес сторінки Instagram: 18900 грн
 • Ведення бізнес сторінки Instagram: 19900 грн на місяць


Ви можете відразу зателефонувати нам або залишити заявку на просування в Instagram:


Білі методи

Жодних ризиків

Не зливаємо бюджет

Тільки реальні люди
Туризм

Нерухомість

Політичні проекти

Ресторани

Салон краси

Готелі

Медицина

Меблі

Побутова техніка
У Instagram існує кілька основних видів просування:

 • Органічне просування. Цей тип просування передбачає створення якісного контенту, який буде цікавий вашій аудиторії, використання хештегів та геолокації, а також регулярну публікацію та взаємодію з передплатниками.
 • Реклама у Instagram. Цей вид просування передбачає створення та запуск рекламних кампаній у Instagram. Ви можете налаштувати рекламу, що таргетує, на певну аудиторію, вибрати формати реклами (фото, відео, Stories), а також встановити цілі та бюджет.
 • Інфлюєнс-маркетинг. Цей тип просування заснований на співпраці з популярними блогерами та інфлюєнсерами у Instagram. Ви можете запропонувати їм свій продукт або послугу в обмін на згадку або рекомендацію в їхніх постах чи Stories.
 • Конкурси та акції. Цей тип просування допомагає привернути увагу нової аудиторії та утримати вже існуючих передплатників. Ви можете проводити конкурси на найкраще фото чи відео, розігрувати призи серед передплатників, а також пропонувати знижки та бонуси за репости та позначки друзів.

У Києві існує безліч компаній та фахівців, які можуть допомогти вам з просуванням у Instagram. Однак перед вибором провайдера варто обов'язково ознайомитися з відгуками клієнтів та портфоліо робіт. Дуже рекомендуємо Вам співпрацювати зі SMM студією StarMarketing, тому ми маємо великий професіоналізм у всіх напрямках Performance-маркетингу, а також великий досвід робіт, позитивні відгуки та широке портфоліо SMM робіт.
Як і в будь-якій іншій країні, просування бізнесу в Instagram в Україні має свої особливості та складності. Деякі з них:

 • Конкуренція В Україні багато компаній використовують Instagram для просування своїх товарів та послуг. Тому конкуренція у цій соціальній мережі висока, і важливо надати користувачеві щось унікальне та цікаве.
 • Платіжні системи. Instagram надає можливість купівлі товарів та послуг усередині програми. Однак для цього необхідне підключення платіжних систем, які не завжди доступні в Україні.
 • Прийом платежів. Якщо ви плануєте продавати свої товари або послуги через Instagram, важливо вирішити питання щодо прийому платежів. В Україні не всі платіжні системи підтримуються, і це може стати на заваді успішному бізнесу в Instagram.
 • Обмеження реклами. Instagram має свої правила та обмеження в рекламі. Наприклад, заборонено рекламувати товари та послуги, пов'язані з алкоголем, тютюном та наркотиками.
 • Мовні бар'єри. В Україні говорять українською та російською мовами, тому для успішного просування в Instagram необхідно враховувати мовні уподобання аудиторії.

Незважаючи на ці складнощі, Instagram є потужним інструментом для просування бізнесу в Україні та допомагає компаніям залучати нових клієнтів та утримувати вже існуючих.Ціни реклами в Instagram: від 24900 грн/міс під ключ

До таргетованої реклами входить:
Рекламний бюджет у Instagram:від 10000 грн/місяць
Вартість робіт зі створення/управління рекламою в Instagram: 14900 грн/місяць

Ведення бізнес сторінки в Instagram: 19900 грн/міс

Оформлення бізнес сторінки в Instagram: 18900 грнЗалишіть заявку прямо зараз.
Не відкладайте успіх на завтра!