StarMarketing — це перша в Україні агенція стратегічного інтернет-маркетингу!

До кожного проекту ми намагаємося підійти з позиції стратега-маркетолога, а потім уже як спеціалісти з реклами. Такий підхід відрізняється від стандартного (коли одразу пропонують ті чи інші послуги, не визначивши стратегію розвитку) тим, що дозволяє правильно зрозуміти бізнес клієнта, потреби цільової аудиторії, способи задоволення цих потреб.

Тільки після цього можна визначатися з найбільш ефективними та доцільними способами реклами, скласти надійну стратегію розвитку та застосовувати саме ту рекламу, яка дасть найкращий результат як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі.

Особливість нашої компанії в тому, що маємо багатий досвід як в інтернет-рекламі, так і в розробці сайтів.

Завдяки цьому ми дуже добре розуміємо, які сайти продають краще, а які гірші, як розробити зручну для користувача структуру сайту, як провести відвідувача по тунелю продажів, щоб він у результаті залишив заявку з найбільшою ймовірністю, де сайту необхідно розмістити заклик до дії. з яким текстом має бути цей заклик, якого кольору має бути кнопка, щоб на неї натиснули з більшою ймовірністю, а де запропонувати передплатити розсилку чи соціальні мережі тощо.

З подорожчанням інтернет-реклами такий досвід дозволяє нам домагатися менших витрат на проектах наших клієнтів, залучаючи більше відвідувачів, ніж їхні конкуренти при великих витратах.

Якщо ви хочете більше продажів, не обов'язково більше витрачати. Майже завжди можна отримати більше продажів з поточного рекламного бюджету (звісно якщо у вас не нульова відвідуваність) і ми завжди даємо необхідні поради та рекомендації щодо цього.

У всій нашій діяльності ми намагаємося дотримуватися принципів стратегічного мислення та маркетингового бачення. Високих показників CTR ми домагаємось ретельно сегментуючи цільову аудиторію та створюючи відповідний контент на кожен окремий сегмент. При розробці чи доопрацюванні сайтів наших клієнтів завжди використовуються найкращі маркетингові рішення та тактики.Ми віримо, що можна досягти великого успіху та зростання продажів лише коли кожен учасник проекту націлений на результат. Над кожним сайтом працює проектна команда у складі від 3 до 7 осіб. Кожен співробітник відповідальний за результат і робить все від нього залежне для досягнення поставленої мети.

У нас завжди панує командний дух, дружня атмосфера та віра в успіх наших клієнтів!Тільки старанна робота, повна самовіддача у проектах та прагнення до нових знань. Ми ніколи не зупиняємось у розвитку та навчанні. І якими б не були наші навички сьогодні — завдяки нашим щоденним зусиллям, завтра ці навички будуть ще кращими!

94%

86%

Веб розробка

91%

78%

Аналітика

  • Ми розробляємо чудові корпоративні сайти та інтернет-магазини з високою конверсією.
  • Відстеження дзвінків. Ви завжди будете знати, звідки до вас надходять дзвінки - з SEO, контекстної реклами або інших джерел.
  • Робота тільки з живими людьми без накрутки ботів, розкрутка бренду, зростання трафіку та продажу з Фейсбуку та Вконтакті.

  • Сайт з адаптивним дизайном красиво виглядатиме як на комп'ютері, так і на смартфоні або іншому пристрої.
  • Просування контентом та вічними посиланнями, повна відмова від тимчасових посилань, лише перевірені білі методи просування!
  • Створення якісного актуального контенту з метою залучення потенційних клієнтів.

  • Правильно налаштована аналітика дозволить вам точно знати точні витрати та прибуток як по всьому сайту, так і кожному клієнту!
  • Мінімальна вартість кліка, перші позиції за ключовими словами, що продають, розробка ефективних посадкових сторінок.
  • Індивідуальна стратегія розвитку бізнесу в Інтернеті є запорукою подальшого успіху.

Бажаєте, щоб ваш сайт нарешті почав залучати набагато більше клієнтів? З командою «Стармаркетинг» це більш ніж реально!