Агентство Стратегічного Інтернет-Маркетингу StarMarketing

Залучення органичного трафіку з Google тільки по цільових запитах за допомогою перевірених стратегій при мінімальних ризиках.

Ми знаємо як зробити максимум ROI з контекстної реклами! Отримуйте більше продажів, і при цьому сплачуйте за клік менше конкурентів.

Реальний трафік і реальні продажі. Тільки справжні люди з вашої цільової аудиторії і ніяких ботів! Ось лише деякі пункти, завдяки яким ми допомагаємо нашим клієнтам постійно збільшувати продажі і перебувати попереду їх конкурентів 365 днів в році


Стратегічний маркетинг

Стратегія розвитку проекту, розроблена нашими досвідченими інтернет-маркетологами – перший крок на шляху до зростання продажів вашого сайту.

ВЕБ-разробка

Допоможемо не тільки розробити новий сайт, але і виконати необхідні доробки на цьому сайті.

Юзабіліті сайтів

Великий досвід в інтернет-рекламі і знання в юзабіліті дозволяють нам проектувати по-справжньому продають сайти з високою конверсією.

SEO оптимізація

Розкрутка сайтів тільки перевіреними методами, вічними посиланнями і продающим контентом дозволяє майже відразу досягти зростання позицій і трафіку.

Контекстна реклама

Вашу рекламу будуть вести сертифіковані фахівці Google Ads, з досвідом результативної роботи на бюджетах понад 150 000 $ в місяць.

Реклама у соціальних мережах

Застосування всіх знань маркетингу при розробці креативної тематичної стратегії і SMO-оптимізації сайту дасть вам бум продажів.

Аналітика та відстеження

Наші досвідчені аналітики знають як налаштувати відстеження необхідних KPI, і як відстежити з якого джерела було більше дзвінків/лідов/продажів.

Технічна подтимка

Наші аккаунт-менеджери завжди на зв’язку, в будь-який момент повідомлять вам найактуальнішу інформацію та підкажуть як отримати ще більше продажів!

Експерти StarMarketing завжди готові проконсультувати з будь-якого питання в зручний для Вас час!

Заповніть заявку

Сайт:У мене немає сайту

Що вас цікавить в першу чергу:SEO просування сайтуРеклама GoogleРеклама FacebookРеклама InstagramРеклама YoutubeРеклама TikTokРеклама LinkedinІнше

Маркетинг, дизайн, розробка, реклама …

Мало привернути відвідувачів, потрібно ще правильно визначити їх потреба і задовольнити її за допомогою сайту, як основної платформи інтернет-маркетингу.
Знання класичного маркетингу дозволяють нам вирішувати ці завдання, розробляючи для наших клієнтів тільки надійні і дієві стратегії. Кожен проект індивідуальний і кожна стратегія має свій план дій.

Дотримуючись затвердженого плану розвитку, задіюючи потрібні послуги інтернет-маркетингу в той час, коли вони найбільш доцільні і максимально ефективні, ми здатні досягти найкращого результату як за кількістю продажів, так і по ROI.

При розробці сайтів ми не тільки слідуємо сучасним тенденціям і трендам, але також знаходимо нові способи підвищити конверсію та продажу з сайту, застосовуючи їх в кожному проекті. 

Высока конверсія

Один з ключів до високої конверсії – це багаторічний успішний досвід в інтернет-рекламі. Ми завжди залучаємо до розробки сайтів наших експертів в інтернет-рекламі.

Адаптивний сайт

Частка відвідувачів з мобільних пристроїв збільшується з кожним роком. Подбайте про них заздалегідь створивши мобільну версію і конкуренти будуть заздрити вашим продажу.

Адаптивний дизайн

Забудьте про різні формати і пристроях – з адаптивним дизайном ваш сайт буде виглядати однаково зручно і красиво на будь-якому пристрої незалежно від розмірів екрану.

Трафік з пошуку (Google, Yahoo, Bing)

Сьогодні мало просто запустити розкрутку сайту або контекстну рекламу. Конкуренція в кожній ніші зростає і витрати на кожного залученого клієнта також збільшуються. Зайняти лідируючі позиції в своїй ніші можна тільки при правильній стратегії. Ми завжди вам допоможемо скласти надійний план розвитку проекту, повідомимо про нові тенденції і способах реклами, знайдемо нові можливості для зростання продажів і зниження витрат на залучення клієнтів, проаналізуємо поточні результати і скажемо що потрібно посилити, а від чого слід відмовитися.

Трафік з соцмереж (Faсebook, Instagram)

Хочете налагодити спілкування з вашими постійними клієнтами? Сформувати ядро лояльної аудиторії, підвищувати їхню лояльність і забезпечити зростання повторних покупок? Збільшити популярність і впізнаваність вашого бренду? Соціальні мережі відмінний інструмент для вирішення подібних завдань.

Правильно встановлені і налаштовані системи статистики (в першу чергу Google.Analytics / Google Tag Manager / Call Tracking / Facebook Pixel) дозволяють багато чого довідатися про ефективність та якість самої рекламної кампанії, про каналах реклами, про те як поводиться користувач на кожній сторінці вашого сайту, яку інформацію він читає, а який йому можливо бракує. Відстеження джерел дозволяє дізнатися вартість залучення клієнта з кожного каналу, виявити найбільш конверсійні ключові слова, які призводять найбільше клієнтів.

У вас трохи замовлень по сайту, а багато дзвінків? Сервіси по відстеженню дзвінків допоможуть вам вирішити цю проблему. Ми допоможемо вам встановити і налаштувати calltracking на кожне джерело реклами (з SEO просування, контекстної реклами Гугл, з соцмереж) і ви будете завжди знати яка реклама працює краще навіть, якщо більшість замовлень надходять на телефон, а не через форму заявки на сайті .

Маркетинг99%
Веб-разробка97%
Аналітика95%
Інтернет-реклама99%
SEO просування98%
Реклама в соцмережах96%

Деякі статті з нашого блогу, які можуть бути вам цікаві.
За більшою інформацією і іншими статтями перейдіть в разділ Блог.

Rating 5 / 5. 3