Агентство Інтернет-маркетингу StarMarketing

Залучення трафіку з органіки Google лише за цільовими запитами за допомогою перевірених SEO стратегій за мінімальних ризиків.

Хочете дізнатися, як вичавити максимум із контекстної реклами? Отримуйте більше продажів і при цьому платіть за клік менше конкурентів.

Тільки справжні ліди та продажі із соцмереж. Забезпечимо лідогенерацію та вирву продажів у Facebook, Instagram, TikTok, Linkedin, YouTube.


 Ось лише деякі пункти, завдяки яким ми допомагаємо нашим клієнтам постійно збільшувати продажі та перебувати попереду їх конкурентів 365 днів на рік


Стратегічний маркетинг

Стратегія розвитку проекту, розроблена досвідченими інтернет-маркетологами, - перший крок на шляху до зростання продажів вашого сайту.

Веб розробка

Допоможемо не лише розробити новий сайт, а й виконати необхідні доопрацювання на поточному сайті.

Юзабіліті сайтів

Великий досвід в інтернет-рекламі та знання в юзабіліті дозволяють нам проектувати сайти з високою конверсією, що по-справжньому продають.

SEO просування

Розкрутка сайтів лише перевіреними методами, вічними посиланнями та продаючим контентом дозволяє майже відразу досягти зростання позицій та трафіку.

контекстна реклама

Вашу рекламу будуть вести сертифіковані фахівці Google з досвідом результативної роботи на бюджетах понад 200 000$ на місяць.

Просування у соцмережах

Застосування всіх знань маркетингу для розробки креативної контентної стратегії та SMO-оптимізації сайту дасть вам бум продажів.

Аналітика та UX/UI доопрацювання

Наші досвідчені аналітики знають, як налаштувати відстеження необхідних KPI, і як відстежити, з якого джерела було більше дзвінків.

Техпідтримка

Наші акаунт-менеджери завжди на зв'язку, будь-якої миті повідомлять вам найактуальнішу інформацію та підкажуть як отримати ще більше продажів!

Експерти StarMarketing завжди готові проконсультувати з будь-якого питання у зручний для Вас час!

Заповніть заявку

Помилка: Контактна форма не знайдена.

Маркетинг, дизайн, розробка, реклама...

Мало залучити відвідувачів, потрібно ще правильно визначити їхню потребу та задовольнити її за допомогою сайту, сторінок у соцмережах та в інших платформах Digital інтернет-маркетингу.
Знання класичного маркетингу дозволяють нам вирішувати ці завдання, розробляючи для наших клієнтів лише надійні та дієві стратегії. Кожен індивідуальний проект і кожна стратегія має свій план дій.

Наслідуючи затверджений план розвитку, задіявши потрібні послуги інтернет-маркетингу (і інтернет-реклами) у той час, коли вони найбільш доцільні та максимально ефективні, ми здатні досягти найкращого результату як за кількістю продажів, так і за ROI, ROAS.

Реклама у пошукових системах Google, Bing

Сьогодні мало просто запустити просування сайту чи контекстну рекламу. Конкуренція у кожній ніші зростає і витрати на кожного залученого клієнта також збільшуються. Зайняти лідируючі позиції у своїй ніші можна лише за правильної стратегії. Ми завжди вам допоможемо скласти надійний план розвитку проекту, повідомимо про нові тенденції та способи реклами, знайдемо нові можливості для зростання продажів та зниження витрат на залучення клієнтів, проаналізуємо поточні результати та скажемо, що потрібно посилити, а від чого слід відмовитись. Агентство Інтернет-реклами СтарМаркетинг допоможе вам налаштувати цей рекламний канал.

Таргетована реклама в соцмережах Faсebook, Instagram, Linkedin, TikTok, YouTube

Бажаєте потік нових клієнтів із соцмереж? Отримати нові ліди та продажу ваших товарів та/або послуг у соціальних діджитал платформах? Таргетована реклама в соцмережах - це чудовий інструмент для вирішення таких завдань. Агентство Інтернет-реклами СтарМаркетинг допоможе вам максимально ефективно налаштувати цей рекламний канал.

Оформлення та ведення соцмереж Fasebook, Instagram, Linkedin

Бажаєте налагодити спілкування з вашими постійними клієнтами? Сформувати ядро лояльної аудиторії, підвищувати їхню лояльність та забезпечити зростання повторних покупок? Збільшити популярність та впізнаваність вашого бренду? Соціальні мережі – відмінний інструмент для вирішення подібних завдань.

Оптимізація вирви продажів та конверсії

При UX/UI/WEB розробці та доопрацюванні сайтів ми не тільки слідуємо сучасним тенденціям та трендам, але також знаходимо нові способи підвищити конверсію та продаж ваших онлайн-майданчиків, сайтів, соцмереж, застосовуючи їх у кожному проекті.

Налаштування аналітики, Call Tracking та CRM

Правильно встановлені та налаштовані системи статистики (в першу чергу Google.Analytics 4) дозволяють багато дізнатися про ефективність та якість самої рекламної кампанії, про канали реклами, про те, як веде себе користувач на кожній сторінці вашого сайту, яку інформацію він читає, а який йому можливо, бракує. Відстеження джерел дозволяє дізнатися вартість залучення клієнта з кожного каналу, виявити найбільш конверсійні ключові слова, які наводять найбільше клієнтів.

Маркетинг99%
Веб розробка97%
Аналітика95%
Інтернет реклама99%
SEO просування98%
Реклама у соцмережах96%

Маркетингове агентство Київ

Digital marketing компанія Харків

Агентство інтернет-маркетингу Одеса

Агенція інтернет-реклами Дніпро

Рекламна агенція в інтернет Львові
Ласкаво просимо до Star Marketing - ваш надійний партнер у світі інтернет-маркетингу та реклами!

Ви хочете розвинути свій бізнес, залучити більше клієнтів та збільшити свій онлайн-продаж? Тоді ви звернулися на адресу. Наша команда професіоналів спеціалізується на створенні успішних онлайн-кампаній, які допоможуть вам досягти ваших цілей.

Star Marketing пропонує повний спектр послуг у галузі інтернет-маркетингу та реклами, щоб ваш бізнес процвітав в онлайн-світі. Ми розробляємо та оптимізуємо веб-сайти, робимо їх привабливими та зручними для користувачів. Наша команда експертів з контекстної реклами створить ефективні кампанії, щоб ваша реклама була видна саме вашій цільовій аудиторії.

SEO-оптимізація – ще одна наша сильна сторона. Ми допоможемо вашому сайту опинитися на високих позиціях у результатах пошуку, залучаючи органічний трафік та підвищуючи видимість вашого бренду. Ми також пропонуємо послуги управління соціальними медіа, щоб ви могли активно взаємодіяти з вашою аудиторією, зміцнювати свою репутацію та збільшувати лояльність клієнтів.

Наша команда складається з професіоналів, які мають глибокі знання та досвід у сфері інтернет-маркетингу. Ми ретельно аналізуємо вашу нішу, вивчаємо вашу цільову аудиторію та розробляємо стратегії, які відповідають вашим унікальним потребам та цілям.

Вибравши Star Marketing, ви отримаєте персоналізований підхід, якісне обслуговування та результати, про які ви мріяли. Ми готові допомогти вашому бізнесу рости і досягати нових висот в онлайн-світі.

Чи не відкладайте успіх на потім. Зв'яжіться з нами зараз і почніть свій шлях до успіху в інтернет-маркетингу з Star Marketing.