🇺🇦 Ми працюємо: ПН-ПТ: 09:00-18:00 (Київ) Telegram Viber WhatsApp
Київ / Одеса (Україна):+38-098-887-05-49Просування сайту на американському ринку може бути складним процесом через конкуренцію та різноманітність аудиторії. Важливо знати основи просування сайту та використовувати правильні стратегії для досягнення оптимальних результатів. У цій статті ми розглянемо основні стратегії та підходи до просування сайту у США.

 1. Аналіз ринку та конкурентів у США

  Перед початком просування сайту важливо провести дослідження ринку та конкурентів, щоб зрозуміти, які сильні та слабкі сторони у вашого сайту та які можливості для просування можуть бути використані.

 2. Локалізація контенту США

  Адаптуйте контент вашого сайту для американської аудиторії, враховуючи культурні особливості та переваги користувачів. Це допоможе вам краще привернути увагу відвідувачів.

 3. SEO-оптимізація у США

  Оптимізуйте ваш сайт для американських пошукових систем, таких як Google та Bing, застосовуючи кращі практики SEO. Включіть у свою стратегію визначення та використання правильних ключових слів, оптимізацію метатегів та контенту, а також покращення користувальницького досвіду.

 4. Контекстна реклама у США

  Використовуйте контекстну рекламу для залучення цільової аудиторії до вашого сайту. Рекламні платформи, такі як Google Ads та Microsoft Advertising, дозволяють налаштувати кампанії з урахуванням географії, інтересів аудиторії та інших параметрів.

 5. Соціальні медіа та інфлюєнсер-маркетинг у США

  Залучайте американську аудиторію через соціальні медіа, створюючи цікавий контент та співпрацюючи з місцевими інфлюєнсерами. Це може збільшити охоплення вашого бренду та залучити нових клієнтів.

 6. Емейл-маркетинг у США

  Розробте стратегію емейл-маркетингу для регулярної взаємодії з вашою американською аудиторією, надаючи їм корисну інформацію та акції.

 7. Аналітика та моніторинг у США

  Відстежуйте результати своїх маркетингових дій та моніторьте ключові показники ефективності
Просування сайту на американському ринку може бути ключовим фактором зростання та успіху вашого бізнесу. Ось кілька причин, через які варто розглянути просування сайту на американському ринку:

 • Розширення ринку в США:

  США є одним із найбільших ринків у світі з більш ніж 330 мільйонами мешканців та високим рівнем інтернет-проникнення. Просування вашого сайту на американському ринку дозволить вам досягти нових клієнтів та значно збільшити обсяг продажів.

 • Збільшення доходів у США:

  Американський ринок пропонує величезний потенціал для зростання вашого бізнесу. Завдяки високому рівню купівельної спроможності, американці часто готові витрачати більше на товари та послуги, що може призвести до збільшення прибутків вашої компанії.

 • Різноманітність аудиторії у США:

  У США проживає безліч різних етнічних та культурних груп, що створює можливості для просування сайту з урахуванням різноманітних уподобань та потреб. Це дозволяє адаптувати вашу пропозицію для максимального охоплення і залучення цільової аудиторії.

 • Досвід глобалізації у США:

  Робота на американському ринку може дати вам цінний досвід у просуванні сайту на міжнародному рівні. Це допоможе вам краще зрозуміти особливості та вимоги різних ринків, що стане в нагоді при подальшому розширенні бізнесу.

 • Перевага над конкурентами у США:

  Просування сайту на американському ринку може дати конкурентну перевагу над іншими компаніями, які ще не увійшли на цей ринок. Це може допомогти вам зайняти важливі ніші та зміцнити свою позицію на ринку.

 • Впізнаваність бренду в США:

  Розширення на американський ринок сприяє збільшенню впізнаваності вашого бренду, що, у свою чергу, може збільшити прибуток і прибуток вашого бізнесу. • Мова та стиль контенту в США:
  Пишіть контент на американському варіанті англійської мови, використовуючи місцеву термінологію та вирази. Врахуйте різницю між британською та американською англійською у правописі, сленгу та ідіоматичних виразах.
 • Локальні теми та інтереси контенту в США:
  Включайте до контенту теми, актуальні для американської аудиторії. Орієнтуйтеся на місцеві новини, події, тенденції та проблеми, щоб зробити ваш контент релевантним та цікавим для місцевих користувачів.
 • Культурні особливості контенту США:
  Враховуйте культурні відмінності між вашою країною та США. Уникайте потенційно спірних тем, а також стереотипів та забобонів. Демонструйте знання та повагу до американської культури та звичаїв.
 • Візуальний контент у США:
  Адаптуйте візуальний контент, такий як зображення, відео та інфографіка, для американської аудиторії. Використовуйте місцеві символи, пейзажі та персонажі, щоб зробити ваш контент більш привабливим та зрозумілим для місцевих користувачів.
 • Метрична система та дати контенту в США:
  Використовуйте американські заходи та ваги, а також формат дат (місяць/день/рік) у вашому контенті, щоб уникнути плутанини та полегшити розуміння для американських користувачів.
 • Юридичні аспекти контенту в США:
  Переконайтеся, що ваш контент відповідає американському законодавству, включаючи авторське право, рекламні норми та правила конфіденційності. Це допоможе уникнути юридичних проблем та зміцнити довіру аудиторії.
 • Досвід користувача контенту в США:
  Надайте контент, який буде легко доступний та зручний для американських користувачів. Врахуйте місцеві особливості інтернет-з'єднання, мобільних пристроїв та платформ, щоб зробити ваш сайт максимально зручним для використання. • SEO Ключові слова в США:

  Проведіть дослідження ключових слів, щоб визначити ті, які є найбільш релевантними для вашого контенту та аудиторії. Використовуйте інструменти, такі як Google Keyword Planner, SEMrush та Ahrefs для аналізу конкуренції та обсягу пошукових запитів.

 • SEO оптимізація контенту в США:

  Включайте ключові слова у заголовки, підзаголовки, метатеги та текст контенту. Однак уникайте переоптимізації та створюйте якісний, унікальний та корисний контент для користувачів.

 • SEO Метатеги в США:

  Оптимізуйте метатеги, такі як title, description та keywords, щоб вони відображали зміст сторінки та містили релевантні ключові слова. Це допоможе пошуковим системам правильно індексувати та класифікувати ваш контент.

 • SEO Структуровані дані в США:

  Використовуйте схеми розмітки (Schema.org) для надання структурованих даних про ваш контент. Це допоможе пошуковим системам краще розуміти ваш контент і може призвести до покращення видимості у пошуковій видачі.

 • SEO оптимізація зображень у США:

  Оптимізуйте зображення на вашому сайті, стискаючи їх, щоб прискорити завантаження сторінок. Також використовуйте атрибути alt та title для опису зображень за допомогою ключових слів.

 • SEO мобільна оптимізація у США:

  Переконайтеся, що ваш веб-сайт адаптований для мобільних пристроїв і має швидке завантаження на різних платформах. Google враховує мобільну оптимізацію під час ранжування сайтів.

 • Внутрішня перелінковка в США:

  Створіть логічну структуру посилань на вашому сайті, щоб полегшити навігацію користувачам та пошуковим системам. Використовуйте якірні тексти посилань із ключовими словами для покращення SEO.

 • SEO зовнішні посилання та лінкбілдинг у США:

  Працюйте над отриманням якісних посилань на ваш сайт від авторитетних джерел. Це покращить репутацію вашого сайту та його позиції у пошуковій видачі.

 • Швидкість завантаження:

  Оптимізуйте швидкість завантаження вашого сайту за допомогою стиснення файлів, кешування та інших інструментів прискорення сайту. • Вибір платформ для соцмереж

  Виберіть соціальні медіа, які найбільш підходять для вашого бізнесу та аудиторії, такі як Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest, YouTube та TikTok.

 • Створення контенту для соцмереж США:

  Розробляйте якісний, цільовий та привабливий контент, адаптований для кожної платформи. Використовуйте візуальні елементи, такі як зображення, відео та інфографіка, щоб посилити вплив на аудиторію.

 • Регулярне оновлення соцмереж США:

  Публікуйте контент регулярно та в оптимальний час для вашої аудиторії, щоб збільшити охоплення та залученість.

 • Взаємодія з аудиторією соцмереж у США:

  Спілкуйтеся з вашою аудиторією, відповідайте на коментарі, лайки та повідомлення. Це допоможе створити лояльну спільноту навколо вашого бренду та збільшити органічний трафік на ваш сайт.

 • Інфлюенсер-маркетинг у США:

  Співпрацюйте з американськими інфлюєнсерами, щоб розширити охоплення вашого контенту та залучити нових передплатників та відвідувачів сайту. • Google Ads та Microsoft Advertising у США:

  Використовуйте платформи контекстної реклами, такі як Google Ads та Microsoft Advertising, щоб настроїти та запускати рекламні кампанії, орієнтовані на американський ринок.

 • Таргетування Google Ads США:

  Налаштуйте таргетування за географією, демографією, інтересами та поведінкою користувачів, щоб залучити найбільш цільову аудиторію та підвищити конверсію.

 • Оптимізація ключових слів Google Ads USA:

  Використовуйте дослідження ключових слів та ставок на аукціоні для оптимізації своїх рекламних оголошень та покращення показників ROI (return on investment).

 • Ретаргетинг Google Ads USA:

  Використовуйте ретаргетинг для повторної активації користувачів, які вже відвідували ваш сайт, але не здійснили потрібну дію (купівля, реєстрація тощо).Опис проекту:

AV5 - це компанія, що надає віддалені послуги IT для бізнесу. Вони звернулися до StarMarketing для просування своїх послуг на американському ринку з використанням LinkedIn.

Цілі кампанії:

 • Підвищити обізнаність про бренд AV5 серед американських компаній.
 • Залучити потенційних клієнтів, які зацікавлені у послугах віддаленої IT-підтримки.
 • Збільшити кількість лідів та конверсію за допомогою SMM-кампанії на LinkedIn.

Стратегія та тактика:

Створення оптимізованого профілю компанії AV5 на LinkedIn, з акцентом на переваги та ключові особливості їхніх послуг.
Розробка та публікація якісного, цільового та привабливого контенту, включаючи статті, інфографіку та відео, щоб демонструвати експертизу AV5 та привернути увагу аудиторії.
Участь у LinkedIn-групах та дискусіях, пов'язаних з IT-послугами для бізнесу, для встановлення зв'язків з потенційними клієнтами та партнерами.
Запуск таргетованих рекламних кампаній на LinkedIn, націлених на американські компанії, яким можуть знадобитися послуги AV5.
Регулярний аналіз та оптимізація SMM-кампанії для покращення ефективності та ROI.

Результати:

Збільшення охоплення та залучення аудиторії: Завдяки стратегії контент-маркетингу та активній участі в LinkedIn-групах, AV5 змогла домогтися збільшення охоплення та залучення аудиторії на платформі.
Зростання числа лідів та конверсії: Запуск таргетованих рекламних кампаній на LinkedIn призвів до збільшення кількості лідів та конверсії, що підвищило ROI кампанії та забезпечило приплив нових клієнтів для AV5.
Зміцнення позиції бренду:


Про автора - Вадим Стеблінський

Українська