ПН-ПТ: 09:00-18:00 (Київ)
Київ/Одеса (Україна):+38-098-887-05-49
Лос-Анджелес (США): +1-323-672-34-27

Ваша заявка успешно отправлена. Мы свяжемся с
Вами в ближайшее время.

У кожного, хто користується популярним сервісом для створення та редагування відео TikTok, рано чи пізно виникає питання, як завантажити відео з TikTok? Розберемо кожен з варіантів детально.

Підготовка до завантаження відео Tik Tok

При будь-якому варіанті завантаження відео з TikTok вам спочатку знадобиться посилання на відео. Щоб отримати його, натисніть кнопку «Більше», а потім «Завантажити»:

Завантажте відео з Tik Tok через бота Telegram на будь-який пристрій (IO, Android, Windows)

Найпростіший спосіб завантажити відео на телефон, комп’ютер або планшет – скористатися одним із ботів Telegram. Нижче наведено кілька з них:

Інструкція проста: перейдіть за посиланням, увійдіть у свій обліковий запис Telegram і дотримуйтесь інструкцій бота. Вам потрібно лише посилання на потрібне відео в tiktok з початку статті.

Сайти для завантаження відео з TikTok онлайн на комп’ютер, планшет і телефон на будь-якій платформі

В Інтернеті є багато сайтів, які допоможуть завантажити відео з Tiktok. Якщо ви хочете завантажити відео без логотипу, перегляньте один із цих сайтів:

ssstik.io

ttloader.com

snaptik.app

Інструкція проста, як і в попередньому варіанті. Відкрийте сайт, вставте посилання на відео в спеціальний рядок пошуку та завантажте. Детальна інструкція щодо завантаження відео є на кожному із сайтів.

Програми для телефонів і планшетів Android

Розробники різноманітних додатків для завантаження відео з TikTok без підпису не змусили вас довго чекати – на Google Play ви знайдете безліч варіантів. На жаль, користувачам Apple пощастило менше – компанія Apple дуже старанно захищає безпеку та анонімність користувачів, тому знайти подібні програми на Iphone, Ipad, MacBook або Imac не вийде, їх просто неможливо офіційно завантажити на них. пристроїв. До кожного з цих додатків додаються інструкції.

SnapTik

Tmate

Бонус: універсальний спосіб видалити значок Tik Tok з відео без додатків та Інтернету

Щоб видалити значок TikTok з відео, просто обріжте його! Завантажте відео з Tiktok з логотипом, відкрийте його в галереї на телефоні та натисніть «Редагувати». Виберіть інструмент «Кадрування» та обріжте логотип.

Rating / 5.


About the author - Карина Ким