🇺🇦 Ми працюємо: ПН-ПТ: 09:00-18:00 (Київ) Telegram Viber WhatsApp
Київ / Одеса (Україна):+38-098-887-05-49
Нерухомість: Продаж земельних ділянок під житлову забудову
Читати далі

Інтернет реклама ЖК Старт Bud start
Просування Житлого комплексу «Старт» у Києві
Читати далі

Житловий комплекс підвищеної комфортності у Києві
Читати далі

Реклама у Google Ads ЖК Salut Київ
Більше, ніж просто квартира! SALUT! — це унікальна пропозиція у центрі міста з панорамними краєвидами та повноцінним озером біля будинку. Київ, бульвар Дружби Народів, 2
Читати далі

Нові квартири під Київом від забудовника. Софіївська Борщагівка
Читати далі

Житловий комплекс «Львівський» – це затишне сучасне житло у новобудові всього за 2 км від Києва. У ЖК «Львівський» збудовано вже понад 14 будинків (термін здачі будинку 9-12 місяців).
Читати далі

Продаж та оренда нерухомості
Читати далі

Подобова оренда квартир в Одесі.
Читати далі

Просування нерухомості та Житлових Комплексів онлайн від команди StarMarketing

На цій сторінці StarMarketing представляє детальний огляд своїх кейсів з просування сайтів, пов'язаних з нерухомістю. Наша команда інтернет-маркетологів має багатий досвід роботи в цій галузі, допомагаючи агентствам нерухомості, девелоперам та агентам збільшувати видимість їхніх брендів та сайтів в Інтернеті.

Враховуючи конкурентність ринку нерухомості, ми розробляємо ретельно опрацьовані, індивідуальні стратегії для кожного нашого клієнта. Наш підхід включає SEO-оптимізацію, контекстну рекламу, просування в соціальних мережах (SMM), створення та оптимізацію контенту, а також налаштування та аналіз метрик для оцінки результатів.

На цій сторінці ви знайдете приклади нашої роботи, які демонструють наш професійний підхід та те, як ми допомагаємо нашим клієнтам залучати більше цільового трафіку на їхні сайти, збільшувати чисельність потенційних клієнтів та збільшувати продаж.

Якщо ви шукаєте фахівців з інтернет-маркетингу, здатних забезпечити чудові результати для вашого сайту нерухомості, зв'яжіться з нами. Ми готові обговорити ваш проект та допомогти вашому бізнесу вийти на новий рівень!

Українська