StarMarketing – це перше в Україні агентство стратегічного інтернет-маркетингу!

До кожного проекту ми намагаємося підійти з позиції стратега-маркетолога, а потім вже як фахівці з реклами. Такий підхід відрізняється від стандартного (коли відразу пропонують ті чи інші послуги, не визначивши стратегію розвитку) тим, що дозволяє правильно зрозуміти бізнес клієнта, потреби цільової аудиторії, способи задоволення цих потреб.

Тільки після цього можна визначатися з найбільш ефективними і доцільними способами реклами, скласти надійну стратегію розвитку і застосовувати саме ту рекламу, яка дасть найкращий результат, як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі.

Особливість нашої компанії в тому, що ми маємо багатий досвід як в інтернет-рекламі, так і в розробці сайтів.

Завдяки цьому ми дуже добре розуміємо які сайти продають краще, а які гірше, як розробити зручну для користувача структуру сайту, як провести відвідувача по тунелю продажів, щоб він у підсумку залишив заявку з найбільшою ймовірністю, в якому місці сайту необхідно розмістити заклик до дії, з яким текстом повинен бути цей заклик, якого кольору повинна бути кнопка, щоб на неї натиснули з більшою ймовірністю, а де запропонувати підписатися на розсилку або соціальні мережі тощо.

З подорожчанням інтернет-реклами, такий досвід дозволяє нам домагатися менших витрат на проектах наших клієнтів, залучаючи більше відвідувачів, ніж їхні конкуренти при великих витратах.

Якщо ви хочете більше продажів – не обов ‘язково більше витрачати. Майже завжди можна отримати більше продажів з поточного рекламного бюджету (звичайно якщо у вас не нульова відвідуваність) і ми завжди даємо необхідні поради і рекомендації з цього приводу.

У всій нашій діяльності ми намагаємося дотримуватися принципів стратегічного мислення та маркетингового бачення. Високих показників CTR ми домагаємося ретельно сегментуючи цільову аудиторію і створюючи відповідний контент на кожен окремий сегмент. При розробці або доопрацюванні сайтів наших клієнтів завжди використовуються найкращі маркетингові рішення і тактики.Ми віримо, що можна досягти великого успіху і зростання продажів тільки коли кожен учасник проекту націлений на результат. Над кожним сайтом працює проектна команда у складанні від 3 до 7 осіб. Кожен співробітник відповідальний за результат і робить все від нього залежне для досягнення поставленої мети.

У нас завжди панує командний дух, дружня атмосфера і віра в успіх наших клієнтів!


Тільки старанна робота, повна самовіддача в проектах і прагнення до нових знань. Ми ніколи не зупиняємося в розвитку і навчанні. І які б не були наші навички сьогодні – завдяки нашим щоденним зусиллям, завтра ці навички будуть ще кращими!

94%

Маркетинг

86%

Веб-розробка

91%

Інтернет реклама

78%

Аналітика

  • Ми розробляємо відмінні корпоративні сайти та інтернет-магазини з високою конверсією.
  • Відстеження дзвінків. Ви завжди будете знати звідки до вас надходять дзвінки – з SEO, контекстної реклами або інших джерел.
  • Робота тільки з живими людьми без накрутки ботів, розкрутка бренду, зростання трафіку і продажів з Фейсбуку, Інстаграм та інших.

  • Сайт з адаптивним дизайном буде красиво виглядати як на комп’ютері, так і на смартфоні або іншому пристрої.
  • Просування контентом і вічними посиланнями, повна відмова від тимчасових посилань, тільки перевірені білі методи просування!
  • Створення високоякісного актуального контенту з метою залучення потенційних клієнтів.

  • Правильно налаштована аналітика дозволить вам точно знати точні витрати і прибуток як по всьому сайту, так і по кожному клієнту!
  • Мінімальна вартість кліка, перші позиції щодо найпродавальніших ключових слів, розробка ефективних посадкових сторінок.
  • Індивідуальна стратегія розвитку бізнесу в Інтернеті є запорукою вашого подальшого успіху.

Хочете щоб ваш сайт нарешті почав залучати набагато більше клієнтів? З командою “Стармаркетинг” це більш ніж реально!

Заповніть заявку

Сайт:У мене немає сайту

Що вас цікавить в першу чергу:SEO просування сайтуРеклама GoogleРеклама FacebookРеклама InstagramРеклама YoutubeРеклама TikTokРеклама LinkedinІнше

Rating 5 / 5. 1